Endurabol GW501516 (Cardarine) 5mg 100kaps Magnus – właściwości, efekty działania

lut 6, 2024

Dawkowanie Endurabol GW501516 (Cardarine)

Dawkowanie tego środka powinno być kwestią indywidualną każdej osoby, uzależnioną m.in. od diety, treningów oraz zamierzonych efektów.

Zaleca się zacząć od przyjmowania dawki 10 mg dziennie, aby przyzwyczaić organizm. Następnie można zwiększyć do 20 mg na dzień.

Skutki uboczne Endurabol GW501516 (Cardarine)

Stosowanie tego typu środków może wywołać również niepożądane skutki po przedawkowaniu. Jednakże nie ma informacji o wystąpieniu silnych skutków ubocznych podczas stosowania tego preparatu, najczęściej mogą wystąpić zmiany na skórze, oczywiście jest to kwestia indywidualna.

Właściwości Endurabol GW501516 (Cardarine)

Endurabol GW501516 jest środkiem, który spala tłuszcz, zwiększa naszą wytrzymałość oraz reguluje dobry poziom cholesterolu.

Efekty działania Endurabol GW501516 (Cardarine)

Preparat ten skutecznie pomaga pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej nie powodując utraty mięśni, wpływa także na zwiększenie wytrzymałości naszego organizmu, co przekłada się na intensywniejsze treningi, a co za tym idzie lepsze wyniki treningowe.

Długość cyklu Endurabol GW501516 (Cardarine)

Długość cyklu zależna jest od wielu czynników m.in. od stosowanej diety, trybu życia, intensywności treningu oraz zamierzonych efektów i na tej podstawie należy dobrać czas, przez jaki będziemy przyjmować ten suplement.

Preferowany czas stosowania tego preparatu wynosi od 4 do 6 tygodni.

Producent: Magnus Pharmaceuticals
Stężenie: 5 mg
Pojemność: 100 kapsułek
Dla kogo: Mężczyźni oraz kobiety
Forma podania: Doustnie w formie kapsułek

 

Jakie sterydy na początek? Wybór środka na pierwszy cykl sterydowy

Osoby dbające o sylwetkę często rozglądają się za metodami, dzięki którym zmaksymalizują efekty żmudnych ćwiczeń i diety. Jednym ze sposobów na przyspieszenie przyrostu masy mięśniowej jest przeprowadzenie cyklu sterydowego. To forma dopingu wykluczająca z...

Co to jest booster testosteronu? Czy booster to sterydy?

Testosteron to hormon, który odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu organizmu człowieka. Odpowiada on m.in. za budowanie mięśni i zwiększenie libido. Niestety takie czynniki jak starzenie się organizmu, stres, powikłania chorobowe, a także niewłaściwa dieta...

MK-677 15mg 60kaps Djs Nutrition – właściwości, dawkowanie, efekty działania

Dawkowanie MK-677 Djs Nutrition Dawkowanie tego środka powinno być kwestią indywidualną każdej osoby, uzależnioną m.in. od diety, treningów oraz zamierzonych efektów. Zalecona dawka to 10 mg do 30 mg na dobę. Skutki uboczne MK-677 Djs Nutrition Skutki uboczne podczas...