Peptydy

Wejdź do fascynującego świata kulturystyki bez obaw o zdrowie. Stosując te naturalne substancje, zwróć uwagę na to, jakie aminokwasy je tworzą. To powie Ci, które partie mięśni wzmocnisz. Peptydy w kulturystyce pozwalają na uzyskanie zadziwiających efektów, przy jednoczesnym braku skutków ubocznych. Opinie są jednoznaczne, z użyciem peptydów Twój trening będzie bardziej skuteczny. Mogą one stanowić zastępstwo dla sterydów anabolicznych lub być jedynie dodatkową suplementacją.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się: Peptydy, co to jest? Podpowiadamy. Nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z pełną ofertą.

Peptydy

Peptydy to związki organiczne powstające w wyniku kondensacji aminokwasów. Znane są od XIX wieku. Ich właściwości uzależnione są od liczby i sekwencji tworzących je kwasów aminowych. W kulturystyce peptydy zastępują sterydy anaboliczne. Stanowią częste uzupełnienie suplementacji. Działają długofalowo, stymulując wydzielanie hormonu wzrostu i budowę masy mięśniowej.

Zapoznaj się z naszą ofertą peptydów. Z pewnością znajdziesz tutaj produkty, dzięki którym zrealizujesz swoje sportowe cele

Peptydy w kulturystyce – czym są?

Peptydy są popularnym sposobem na zwiększenie skuteczności treningu. Kulturyści sięgają po nie, by zwiększyć swoją wydajność, skuteczność treningu i przyrost tkanki mięśniowej. Łańcuchy aminokwasów występują w naszych ciałach naturalnie. Funkcje białek prostych są różne: umożliwiają nam spalanie tłuszczu, odpowiadają za jakość snu oraz rozwój mięśni. Ważną cechą peptydów jest ich szybkie wydalanie z organizmu.

Związki te sprzedawane są pod postacią jałowego, białego proszku. W celu wprowadzenia ich przyjecia, należy rozpuścić je w sterylnej wodzie – najczęściej w proporcjach dwa do jednego. Pamiętaj, by zachować przy tym szczególne środki ostrożności i higieny. Następnie wykonuje się podskórny lub domięśniowy zastrzyk.

Peptydy kulturystyka – zalety

Peptydy nie powodują skutków ubocznych znanych w przypadku długotrwałego stosowania sterydów. U niektórych użytkowników powodują wzrost apetytu, ale trudno uznać to za coś niepożądanego w procesie budowania mięśni. Używanie peptydów nie powoduje głębokich zmian w zdrowiu i kondycji organizmu. Zażywanie ich jest bezpieczne – wystarczy stosować się do dawkowania zalecanego przez producenta. Jeśli zażywasz równocześnie inne leki i suplementy, warto skonsultować się z lekarzem.

Zaletami stosowania krótkołańcuchowych białek są skuteczny wzrost masy mięśniowej i spalanie masy tłuszczowej. Peptydy zapewniają wzrost energii i ułatwiają wypoczynek. Wzmacniają również kości i wątrobę.

Przyjmowanie związków aminokwasów zapewnia szybszą regenerację po treningu. Zapobiega nieprzyjemnym zakwasom i poprawia jakość snu. W celu utrzymania niskiego poziomu procentowego tkanki tłuszczowej, nie musisz przestrzegać ścisłej diety. Peptydy poprawią Twój apetyt, dzięki czemu z łatwością zwiększysz swoją masę. Przyspieszy Twój metabolizm, spadnie cholesterol i cukier. Wzrośnie za to testosteron i odporność organizmu.

Peptydy – dawkowanie

Dzienna dawka peptydów powinna wynosić od 1 do 3 µg na 1 kg masy ciała. Zażywanie mniejszej ilości nie pobudzi wydzielania hormonu wzrostu w ciele. W przedziale od pół do czterech godzin po zażyciu substancji poziom somatotropiny ulega znacznemu zwiększeniu. To w tym czasie powinieneś odbyć intensywny trening. Nie obliczaj dawek sam. Udaj się w tym celu do zaufanego lekarza. Unikniesz w ten sposób efektów zażycia zbyt małej lub zbyt dużej ilości środka.

Związki aminokwasów możesz przyjmować o każdej porze dnia. Większość stosujących je ludzi robi dwa zastrzyki na dobę – przed porannym treningiem i przed snem. Pamiętaj, by bo przyjęciu peptydów nie spożywać posiłków przez około dwie godziny.

Wielu kulturystów łączy ze sobą różne peptydy. Używają ich naprzemiennie lub łączą iniekcje środków. Zanim zdecydujesz się na taką metodę, skonsultuj się z doświadczoną osobą, lekarzem, farmaceutą lub sprzedawcą. Zdarza się, że źle dobrane preparaty blokują swoje działanie.

Peptydy – opinie

Peptydy w kulturystyce cieszą się mnogością pozytywnych opinii ich użytkowników. Chwalą oni przede wszystkim ich naturalne pochodzenie, brak efektów ubocznych i trwałe, długofalowe działanie. Zwiększają skuteczność treningu i stanowią świetne zastępstwo dla sterydów anabolicznych.

Peptydy czy sterydy – co wybrać?

Peptydy w kulturystyce są naturalną odżywką, którą możemy polecić w zasadzie każdemu. Niezależnie od tego, czy jesteś dopiero na początku swojej sportowej drogi, czy szukasz naturalnej alternatywy dla sterydów – zapoznaj się z naszą ofertą suplementów złożonych z aminokwasów.

Nasi klienci często decydują się na peptydy ze względu na strach przed efektami ubocznymi innych suplementów. Lista niepożądanych skutków nieprawidłowego przyjmowania popularnych sterydów jest pokaźna i często budzi wątpliwości. Anaboliki w niedoświadczonych rękach mogą powodować między innymi zaburzenia nastroju (euforię, agresję, depresję i epizody manii). Zdarza się, że prowadzą do uszkodzenia wątroby i zaburzenia funkcjonowania nerek.

Niekontrolowane dawkowanie sterydów może powodować zmiany w funkcjonowaniu i wyglądzie narządów płciowych, choroby układu kostno – mięśniowego i problemy kardiologiczne. Długofalowe korzystanie z anabolików często kończy się przerostem lewej komory serca, nadciśnieniem, zawałem, a nawet nagłym zgonem. Nic podobnego nie ma miejsca w przypadku stosowania peptydów w kulturystyce. Są bezpieczniejszą i stabilniejszą alternatywą.

Zaletą sterydów jest jednak ich szybsze, zauważalne gołym okiem działanie. Efekty są widoczne niemalże natychmiastowo. Diametralnie wzrasta dzięki nim wydajność treningów i szybkość spalania tkanki tłuszczowej.

Przyjmowanie anabolików warto poprzedzić badaniami i konsultacją ze specjalistą – lekarzem i trenerem personalnym. Pamiętaj, że „wszystko jest dla ludzi”, a przyjmowanie każdej substancji powinno wiązać się z odpowiedzialnością. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące produktów, ich działania i sposobu stosowania.

Peptydy, sterydy – cena

Zapoznaj się z ofertą anaboliczni.com, by poznać ceny popularnych peptydów i sterydów. Oferujemy środki w tabletkach i zastrzykach. Dzięki wygodnemu podziałowi na kategorie łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zapewniamy korzystne ceny i szybki czas wysyłki. Koszt zamówienia peptydów zaczyna się od około 100 zł za 10 mg, w zależności od wybranego preparatu.

Peptydy – oferta anaboliczni.com

Zamówienie peptydów może być dobrym pomysłem, jeśli uważasz, że sam trening Ci nie wystarcza. Ich przyjmowanie omów ze swoim trenerem oraz lekarzem. Sporty wyczynowe i praca nad własną sylwetką zawsze wiążą się z ryzykiem. Jeśli zamierzasz wspierać się preparatami, bardzo ważny jest ich rozsądny dobór i precyzyjne dawkowanie. Weź pod uwagę wszystkie plusy i minusy wprowadzania substancji do organizmu. To Twoja decyzja i warto, by była dobrze przemyślana.

Znajdziesz u nas nie tylko peptydy, ale również preparaty na potencję, sterydy, sarmy, przedtreningówki i odbloki (PCT). Napisz do nas e-maila lub zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytania dotyczące produktów i procesu składania zamówienia.