Sarmy

Substancje typu sarms to grupa niesteroidowych środków aktywnych. Produkty sarm są doskonałą alternatywą dla prohormonów i silnych sterydów anabolicznych. Charakteryzuje je zbliżony potencjał, lecz znacznie mniejsze skutki uboczne, jakie mogą się ewentualnie pojawić przy długotrwałym stosowaniu. Cena preparatów jest bardzo atrakcyjna i zależy od składu oraz wielkości opakowania.

Jeśli jeszcze nie wiesz, na co się zdecydować, przeczytaj opinie i przekonaj się, że sarmy wykazują skuteczność zarówno w treningu na redukcję, jak i na masę.

Sarm

Sarmy (z ang. sarms – selective androgen receptor modulators) są zyskującą na popularności alternatywą dla sterydów. Kulturyści decydują się na nie ze względu na imponujące efekty stosowania i możliwość większej kontroli nad skutkami ubocznymi. Związki te precyzyjnie działają na wybrane receptory w ciele. Pozwala to zmaksymalizować rezultaty treningów, nie ponoszać przy tym ryzyka związanego z sięganiem po anaboliki.

Zapoznaj się z naszą ofertą sarmów. Oferujemy bogaty wybór tych substancji. Zapewniamy korzystną cenę i szybki czas wysyłki. Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Sarms – właściwości

Selektywne modulatory receptorów androgennych pozbawione są wielu niepożądanych skutków ubocznych znanych użutkownikom anabolików. Pierwotnie stworzono je w celu podawania osobom z objawami zaniku lub osłabienia mięśni. Badano je pod kątem leczenia stwardnienia rozsianego, osteoporozy i raka. Substancjami powodującymi szybszy wzrost mięśni i siły naturalnie zainteresowało się środowisko kulturystów. Środki trafiły do powszechnego użytku.

Sarmy nie są suplementem diety, ale formą nielegalnego dopingu. Tak jak z testosteronu i metanabolu nie mogą z nich korzystać zawodowi sportowcy. Są oficjalnie zakazane przez Światową Agencję Antydopingową. Sięgać po nie mogą więc wyłącznie amatorzy i hobbyści, pracujący nad swoją sylwetką we własnym zakresie. „Sarms” finalnie nie zostały dopuszczone do użytku jako leki. Najlepiej przebadana została ostaryna, którą testowano na ludziach. Nadal jednak czeka na oficjalne dopuszczenie jej do użytku medycznego.

W zależności od wybranego preparatu, stosowanie wykazuje jednak działania niepożądane i niesie ze sobą ryzyko. Zahamowaniu może ulec naturalna produkcja testosteronu, w mniejszym stopniu jednak, niż w przypadku sterydów. Zdarza się, że środki powodujące gwałtowny przyrost masy mięśniowej powodują raka, choroby serca i wątroby. W badaniach używano dużo mniejszych dawek sarmów, niż stosuje się w kulturystyce. Nieznane jest ich długofalowe działanie. Nie wiadomo również, jak związki te łączą się z alkoholem i innymi substancjami.

Sarmy – zalety

Sarmy wykazują bardzo duży potencjał w swoim działaniu. Nadal trwają ich badania klinicznie dotyczące długofalowych skutków ich przyjmowania. Wszystkie zalety tych środków poznamy prawdopodobnie dopiero za kilka lat. Obecnie dowiedziono, że sarmy znacznie przyspieszają przyrost tkanki mięśniowej. Poprawiają także ogólną kondycję organizmu.

Ostaryna w badaniach na szczurach i starszych ludziach powodowała całkowity wzrost masy mięśniowej o niemalże 30%, przy jednoczesnym spadku ilości tłuszczu w organizmie. Efekty te uzyskano bez udziału jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Odnotowano również pozytywny wpływ sarmów na gęstość kości oraz wyraźny spadek poziomu cholesterolu.

Sarmy nie wykazują wyraźnych działań niepożądanych. Z dozą niepewności można uznać je za względnie bezpieczne. Pamiętaj jednak, że substancje te nie przeszły jeszcze wszystkich testów. Nie istnieją również istotne sposoby kontroli regulujące skład leku.

Z przeprowadzonych badań wynika, że poziom produkcji testosteronu wracał do normy po około dwóch miesiącach po zaprzestaniu podawania sarmów. Zanim zdecydujesz się na ich zamówienie, dobrze przemyśl ewentualne konsekwencje. Preparaty mogą mieć wpływ na płodność i popęd seksualny.

Sarmy – opinie

Opinie użytkowników sarmów są bardzo pozytywne. Chwalą oni wzrost masy mięśniowej i poprawioną wydolność podczas treningów. Zwracają także uwagę na brak skutków ubocznych w porównaniu ze sterydami. Warto jednak omówić zażywanie tych środków z zaufanym profesjonalistą – lekarzem sportowym, farmaceutą lub trenerem personalnym.

Pamiętaj, że wszystkie substancje wprowadzasz do swojego organizmu na własne ryzyko i odpowiedzialność. Uwzględnij w swoim planie treningowym przede wszystkim racjonalny sposób żywienia i ogólny stan zdrowia, zanim sięgniesz po jakąkolwiek formę dopingu.

Sarmy – cena

Zapoznaj się z naszą ofertą sarmów. Oferujemy korzystne ceny i szybką wysyłkę produktów. Ceny preparatów zaczynają się od niecałych 200 zł za 50 kapsułek. Suplementacja nie należy więc do najdroższych. Warto sprawdzić również pozostały asortyment z naszej oferty. Mogą Cię zainteresować bezpieczniejsze i naturalniejsze peptydy, spalacze – przedtreningówki, skuteczne i popularne sterydy lub środki zwiększające potencję.

Sarm – oferta anaboliczni.com

Decydując się na wprowadzenie do organizmu sarmów, weź pod uwagę nieznane długofalowe skutki ich przyjmowania. Są obecnie nieznane i mogą być groźne dla zdrowia. Decyzję podejmujesz na własną odpowiedzialność. Osoby z uszkodzeniami wątroby powinny poważnie pzremyśleć zakup sarmów.

Niezwykle istotne jest miejsce, w którym kupujesz suplement. Zaufane sklepy, takie jak anaboliczni.com, nie pozwalają sobie na manipulowanie składem substancji w celu zwiększenia sprzedaży. Zamów sarmy u nas, by mieć pewność, że kupujesz produkt wolny od zanieczyszczeń.