Sterydy w tabletkach

Tabletki sterydowe, podobnie jak sterydy iniekcyjne, mają za zadanie wspomagać cykl treningowy, aby jeszcze szybciej osiągnąć przyrost masy mięśniowej oraz inne efekty, jakich oczekujesz, przychodząc na siłownię. Osoby pragnące zbudować piękną sylwetkę, ale nie lubiące się kłuć lub takie, które nie robią tego z innych powodów, pokochają sterydy w tabletkach, stanowiące idealny zamiennik dla substancji aplikowanych domięśniowo.

Przekonaj się o ich skuteczności, pamiętając, że kluczem do sukcesu jest właściwe dawkowanie, odpowiedni odstęp pomiędzy cyklami i rozsądny balans pomiędzy czasem poświęconym na trening i odpoczynek.

Jak brać sterydy w tabletkach?

Początkujący, którzy zdecydowali, że włączają tabletki sterydowe do swoich treningów, niekoniecznie muszą zdawać sobie sprawę, od czego zacząć i jak zrobić to dobrze. Jeśli również nie wiesz, jak brać sterydy w tabletkach zapoznaj się z naszymi sugestiami.

  1. Sterydy w tabletkach są wygodniejsze w stosowaniu od iniekcji, decyduje o tym przede wszystkim forma ich podawania. Wybierane są też przez osoby bojące się igieł.
  2. Tabletki sterydowe należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta. Samodzielne zwiększanie lub niepilnowanie dawek narobi więcej szkody niż pożytku.
  3. Na pierwszy cykl wybieraj pewne preparaty (np. Metanabol). Zbyt słabe sterydy dadzą niewystarczające efekty i mogą zmniejszyć motywację do dalszych treningów. Za mocne anaboliki przy pierwszym cyklu mogą być bardziej toksyczne.
  4. Sterydy anaboliczno-androgenne, jak też inne preparaty obciążają wątrobę. Dla bezpiecznego stosowania konieczne jest więc okresowe badanie parametrów tego narządu.

Jakie sterydy w tabletkach?

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo tabletek sterydowych. Poniżej wybrane produkty z naszej oferty.

  • Anapolon 100tab Maximus – należy do mocniejszych sterydów, przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych zawodników. Nie powoduje utraty apetytu. Nie wywołuje efektu nadmiernego zatrzymywania wody w organizmie. Wymaga kontrolowania poziomu estrogenu, prolaktyny, profilu wątrobowego itp. Zwiększa przyrost masy mięśniowej i siłę.
  • Metanabol Phenom Pharma – jeden najpopularniejszych środków stosowanych przez osoby przyjmujące tabletki ze sterydami. Umożliwia bardzo szybkie osiągnięcie niesamowitych efektów, dlatego sięgają po niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Orale z Metanabolem należy przyjmować w liczbie 2 do 5 tabletek dziennie. Jest to zależne od stopnia zaawansowania zawodnika.
  • Masterolone BAYER Proviron – jeden z najstarszych sterydów na rynku. Jest on pochodzącym od dihydrotestosteronu (DHT), syntetycznym środkiem wykazującym działanie androgenne. Odpowiada m.in. za podniesienie poziomu testosteronu w organizmie. Najchętniej wybierany do redukcji tkanki tłuszczowej, często stosowany w odbloku.
  • Clenbuterol Maximus – jest preparatem odpowiedzialnym za znaczną redukcję wagi. Doskonale wspomaga spalanie tłuszczu, a także zwiększa wydolność tlenową. Jego cechą jest również stymulowanie centralnego układu nerwowego. Clenbuterol zwiększa stężenie adrenaliny i dopaminy w organizmie (działanie upodabnia go do efedryny, z tym że jest od niej mocniejszy).

Sterydy w tabletkach – opinie

Według użytkowników tabletki sterydowe są w stanie sprostać wymaganiom treningowym. Nie wchłaniają się tak dobrze, jak anaboliki domięśniowe, są też nieco bardziej od nich toksyczne. Dobrą praktyką jest więc przyjmowanie preparatów osłonowych na wątrobę. Dzięki temu kuracja będzie skuteczna, a Ty przejdziesz przez cykl bez strachu o własne zdrowie.

Opinie jasno wskazują, że głównymi zaletami sterydów w tabletkach jest ich przystępna forma podawania oraz fakt, że są doskonałą alternatywą dla zastrzyków (z których nie wszyscy korzystają tak chętnie).