Anapolon

Co to jest Anapolon

Jest sterydem, który wykazuje silne właściwości anaboliczne i androgenne, jest pochodną DHT. Anapolon, czyli Oxymetholone jest najsilniejszym sterydem przyjmowanym doustnie, często stosowanym w świecie kulturystyki, często nazywanym jako „Antek”.  Zwiększa produkcję czerwonych krwinek w organizmie, co daje tlen dla mięśni. Podczas stosowania tego środka efekty są fascynujące, zwiększa wytrzymałość mięśni oraz dodaje ogromnej siły. Dzięki temu preparatowi już w pierwszych tygodniach jego zażywania zbudujesz masę, zauważysz ogromny wzrost wagi i mega siły. Podczas ciężkich treningów mięśnie stają się napompowane oraz napięte, co przekonuje wiele osób do zażycia tego środka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Skład, forma podania Anapolon

Anapolon to popularny Anadrol 50, steroid z 17-alfa-alkilowaną modyfikacją zwana dihydrotestosteron. Anapolon jest silnym sterydem anaboliczno-androgennym, bardzo popularnym w środowisku kulturystyki. Jest pochodną dihydrotestosteronu DHT, która wykazuje podobne działanie jak estrogen, ale nie należy do grupy SAA tak zwanych jakościowych. Środek ten ma bardzo silne i skuteczne działanie. Zawiera substancję czynną zwaną oxymetholon, która działa hepatoksycznie i nie aromatyzuje bezpośrednio do estrogenów. Umiarkowanie blokuje układ HTPA, wykazując właściwości anaboliczno-androgenne.

Anapolon stosowany jest doustnie w formie tabletek, najlepiej przyjmować go podczas posiłków.

Właściwości/zalety/działanie Anapolonu

Anapolon uważany jest za najsilniejszy budulec masy mięśniowej, substancja czynna w nim zawarta tzw. oxymetholon wykazuje mocne działanie hepatoksyczne. Środek ten wykazuje również właściwości androgenne i anaboliczne. Jego zadanie polega na szybkiej budowie masy mięśniowej. Preparat ten zwiększa poziom testosteronu, syntezie białek, sprzyja zwiększeniu masy mięśniowej oraz poprawia regenerację mięśni, siły i wzmacnia wytrzymałość. Anapolon zapobiega zmęczeniu, utracie energii przez zwiększenie produkcji czerwonych krwinek dostarczając potrzebny tlen do naszych mięśni.

Dawkowanie Anapolonu

Dawkowanie Annopolan powinno być indywidualną kwestią każdej osoby, odpowiednio dostosowane do stażu treningowego oraz od oczekiwanych wyników. Środek ten nie jest zalecany dla osób, które zaczynają przygodę ze sterydami. Natomiast dla średnio zaawansowanych zawodników proponuje się zacząć od dawki 50mg do 150mg na dzień, bardziej zaawansowane osoby mogą przyjmować większe dawki od 200mg do 300mg dziennie.

Jakie są skutki uboczne Anapolonu

Jak każdy steryd, również Anapolon podczas stosowania niesie za sobą ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, możliwe jest m.in.:

 • wypadanie włosów, łysienie
 • wzmożony wzrost włosów na ciele
 • trądzik
 • retencja wody
 • silne bóle głowy
 • krwotok z nosa
 • wymioty, nudności
 • biegunka
 • gorsze samopoczucie, zmiany psychiczne, możliwa depresja
 • ginekomastia
 • problem z nerkami czy z wątrobą

Efekty działania Anapolonu

Efekty, jakie można zauważyć podczas stosowania środka Anapolon, oczywiście w połączeniu z systematycznymi treningami oraz odpowiednią dietą to:

 • znaczny wzrost wagi
 • wzrost siły
 • zwiększona wytrzymałość, co przekłada się na cięższych treningach
 • duże przyrosty masy ciała

Zalety Anapolonu

Niewątpliwą zaletą podczas stosowania środka Anapolonu jest intensywny i bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, wyrobione mięśnie są dobrej jakości. Preparat ten do 16 godzin jest aktywny w naszym organizmie. Preparat znacząco poprawia siłę oraz naszą wytrzymałość. Anapolon zwiększa także produkcje czerwonych krwinek, dostarczając tlen do mięśni oraz podnosi żelazo we krwi.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Anapolonu

Efekty działania po stosowaniu Anapolonu, to indywidualna kwestia każdej osoby. Wpływają na to istotne czynniki, takie jak: cel aplikowania tego sterydu, długość cyklu, system przyjmowania, czy choćby łączenie ich z innymi środkami.

Anapolon z czym łączyć?

Anapolon można oczywiście łączyć z innymi środkami z zachowanie bezpiecznych dawek oraz najlepiej po konsultacji ze specjalistą. Anapolon dobrze współgra z Testosteronem i Nandrolonem, co efektem jest duża masa mięśniowa. Deca Durabolin również dobrze łączy się z Anapolonem.

 Kto może stosować Anapolon

Steryd Anapolon zalecany jest do stosowania dla mężczyzn, kobietom natomiast nie jest polecany ze względów na zbyt duże ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Co najważniejsze stosować je powinny osoby tylko doświadczone, ponieważ środek ten ma bardzo silne działanie. Podczas stosowania tego anaboliku ważna jest odpowiednia dieta oraz systematyczne treningi.