Anavar Oxandrolone

Co to jest Anavar

Anavar to nazwa handlowa leku Oxandrolon (Oxandrolone), będącego anabolicznym i androgennym lekiem steroidowym o silnym działaniu, wykorzystywanym od ponad 30 lar w medycynie oraz w sportowców z różnych dyscyplin. Anavar wykazuje się odpornością na metabolizm wątrobowy i – w odróżnieniu od testosteronu – nie ulega aromatyzacji do estrogenu. Do podstawowych zalet Anavaru należy zapobieganie zmniejszeniu masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej i ograniczanie retencji wody w organizmie. Jego stosowanie pozwala osiągnąć beztłuszczową sylwetkę, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowym atutem jest to, że efekty stosowania są trwałe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o producie Anavar Oxandrolon? Sklep ze sterydami anaboliczni.pl dostarczy Ci wiedzy na temat efektów, dawkowania i cen.

Skład, forma podania Anavaru

Anavar został wyabstrahowany w 1962 roku i początkowo był stosowany w medycynie do leczenia osteoporozy oraz do pobudzania wzrostu u dzieci. Lek jest syntetycznym androgenem i sterydem anabolicznym. Ma silne działanie anaboliczne, a jednocześnie słabe androgenne, dzięki czemu skutki uboczne jego przyjmowania są zazwyczaj bardzo łagodne. W wielu krajach nazywany jest The Girl Steroid. Skuteczne, ale niezbyt inwazyjne działanie przełożyło się na ogromną popularność preparatu wśród kulturystów oraz osób uprawiających sporty walki.

Oxa – jak często mówi się na steryd – należy do grupy orali, czyli sterydów przyjmowanych doustnie. Wchłania się przez układ pokarmowy, a maksymalne stężenie we krwi osiąga się po około godzinie od połknięcia.

Anavar Oxandrolon – efekty, właściwości, zalety

Udowodnione działanie sterydu Anavar polega na:

 • redukcji tłuszczu trzewnego oraz całkowitej tkanki tłuszczowej,
 • poprawie retencji azotu,
 • wzroście siły i wytrzymałości organizmu bez przyrostu masy,
 • polepszeniu syntezy białek w mięśniach,
 • przyspieszeniu regeneracji organizmu po wysiłku czy chorobie.

Anavar jest stosowany, by osiągnąć takie efekty, jak:

 • przyrost siły – steryd umożliwia osiągnięcie lepszych efektów treningu, jednocześnie nie powoduje rozrostu masy mięśniowej,
 • utrata tkanki tłuszczowej – jest skuteczny w przypadku chęci pozbycia się nadmiaru tłuszczu z bioder, brzucha czy ud,
 • nadanie mięśniom konkretnego wyglądu – mięśnie są „twarde” i ładnie ukształtowane.

Co ważne, efekty uzyskiwane w trakcie przyjmowania Oxandrolonu nie są może spektakularne, ale za to długotrwałe.

Oxandrolone – dawkowanie

Anavar Oxandrolone dla dopingu dawkuje się w zależności od wieku, masy i zakładanych efektów. U kobiet – zazwyczaj zaleca się od 10 do 25 mg na dobę, natomiast u mężczyzn jest to od 40 do 100 mg na dobę. Oxandrolone utrzymuje się w organizmie przez 8-12 godzin, zatem zaleca się przyjmować go rano, by utrzymać odpowiedni poziom stężenia sterydu przez cały dzień i wczesny wieczór. Preparat stosuje się zazwyczaj przez okres od 4 do 6 tygodni.

Oxa jest często stosowana w połączeniu z innymi anabolikami, np. Winstrolem i Trenbolonem.

Skutki uboczne Anavaru

Jak każdy syntetyczny steryd, Anavar może powodować skutki uboczne w przypadku przekroczenia zalecanych dawek. Długotrwałe i nadmierne stosowanie leku najczęściej powoduje zaburzenia czynności wątroby. W znacznie rzadszych przypadkach obserwuje się takie efekty uboczne jak:

 • zaburzenia erekcji,
 • przedłużona erekcja,
 • bezsenność,
 • trądzik,
 • obniżenie tonu głosu u kobiet,
 • nudności,
 • problemy z oddawaniem moczu.

Należy podkreślić, że stosowanie Anavaru wiąże się zazwyczaj z bardzo łagodnymi skutkami ubocznymi, znacznie mniejszymi niż w przypadku pokrewnych sterydów. Potwierdzają to opinie użytkowników.

Oxandrolon – sklep

Anavar przez Internet można kupować bezpiecznie, jeśli odpowiednio wybierze się sklep. Tylko zaufane adresy, oferujące oryginalne preparaty, niezawierające żadnych domieszek, mają towar najwyżej jakości, którego przyjmowanie nie spowoduje niepożądanych i nieprzewidzianych skutków ubocznych. Niech nie zwiedzie Cię niska cena produktów oferowanych w innych miejscach o nieznanej reputacji. Zamawiając przez renomowany sklep, masz pewność pochodzenia oraz składu produktu.

Anaboliczni.pl jest miejscem, w którym uzyskasz informacje na temat stosowania, efektów oraz łączenia poszczególnych preparatów ze sobą. Dowiesz się, czy Anavar pomoże Ci osiągnąć wyznaczony cel.