Turanabol

Co to jest Turanabol

Turanabol, inaczej nazywany Turinabol, jest sterydem anabolicznym, pochodną testosteronu. Środek ten określany jest jako bezpieczny, który daje dobre efekty anaboliczne, przy niskim działaniu androgennym. Turanabol często stosowany jest przez kulturystów, aby pozbyć się zbędnego tłuszczu przed zawodami. Pomaga także zwiększyć siłę zawodnika oraz utrzymać masę mięśniową. Często łączony jest z innymi środkami w celu uzyskania lepszych efektów. Znacząco wpływa na naszą siłę oraz wytrzymałość, która jest niezbędna podczas treningów, wydłuża je i poprawia jakość. Środek chętnie stosowany przez sportowców, dosyć skuteczny i bezpieczny i dobrze tolerowany przez organizm.

Skład, forma podania Turanabol

Turanabol jest połączeniem Dianabolu oraz Clostebolu, o chemicznej nazwie Chlorodehydromethyltestosterone. Podczas stosowania tego sterydu możemy rozbudować dobrej jakości masę mięśniową, bez nadmiaru wody. Zapobiega rozpadowi białek w organizmie oraz jest szybko spalany przez organizm. Chętnie stosowany przez sportowców, dla których ważna jest wzmożona wytrzymałość mięśni.

Clenbuterol stosowany jest doustnie w formie tabletek.

Właściwości/zalety/działanie Turanabolu

Turanabol, to androgenny steryd anaboliczny. Już niewielka dawka Turanabolu wystarczy, by po kilku tygodniach zauważyć pierwsze efekty. Środek ten pomaga uzyskać dobrej jakości masę mięśniową oraz wzrost siły. W świecie sportu jest coraz częściej stosowany, nawet przez początkujące osoby, które chcą poprawić swoją wydolność oraz kondycję fizyczną. W połączeniu z odpowiednią dietą, regularnymi treningami oraz dobrze dobraną dawką pozwala uzyskać zadowalające efekty.

Dawkowanie Turanabolu

Dawkowanie Turanaboluolu powinno być indywidualną kwestią każdej osoby, odpowiednio dostosowane do stażu treningowego, dobrze dobranej diety oraz od oczekiwanych wyników.

Zalecane początkowe dawki zaczynają się od 10mg do 20mg dziennie.

Dla bardziej zaawansowanych zaleca się aplikowanie od 30mg do 40mg dziennie.

Natomiast dla bardziej zaawansowanych dzienna dawka tego środka wynosi ok.50mg na dzień.

Dla kobiet zaleca się aplikowanie od 5mg do 10mg dziennie.

Zaleca się podzielenie na dwie dawki, rano i wieczorem do posiłku. Z racji, że środek może mocno obciążać wątrobę oraz nerki zalecany cykl stosowania Turanabolu wynosi od 6 do 10 tygodni.

Jakie są skutki uboczne Turanabolu

Podczas stosowania środka Turanabol należy brać pod uwagę możliwość wystąpienia skutków ubocznych, mogą pojawić się m.in.:

 • obciążenie wątroby oraz nerek, nie zaleca się stosowania dużych dawek tego środka przez dłuższy okres.
 • hamowanie naturalnej produkcji testosteronu u mężczyzn
 • u kobiet możliwość wystąpienia wirylizacji
 • u kobiet i mężczyzn zwiększone libido
 • wzmożona agresja
 • łojotok skóry
 • trądzik
 • łysienie
 • nadmierne owłosienie ciała
 • zmiany skórne

Efekty działania Turanabolu

Stosowanie środka Turanabolu daje dobre i szybkie efekty przy jednocześnie dobrze dobranej diecie oraz planie treningowym. Widoczne efekty podczas stosowania Turanabolu to przede wszystkim:

 • duże przyrosty suchej masy mięśniowej
 • zwiększona wytrzymałość, siła podczas treningu
 • uwypuklone mięśnie
 • znacząco poprawia naszą sylwetkę, jej wygląd.

Zalety Turanabolu

Preparat Turanabol pomaga osiągnąć bardzo dobre efekty treningowe, pomaga zwiększać masę mięśniową, poprawia naszą sylwetkę. Środek ten jest dosyć bezpieczny, posiada wiele zalet, które powodują, że osoby chętnie sięgają po ten środek. Niewątpliwą zaletą podczas stosowania Turanabolu jest to, że nie aromatyzuje, nie zaciąga wody. Daje szybkie efekty, zależne od aplikowanych dawek. Przeznaczony jest do stosowania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wykazuje niską hepatoksyczność.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Turanabolu

Efekty działania po stosowaniu Turanabolu, to indywidualna kwestia każdej osoby. Wpływają na to istotne czynniki, takie jak: cel aplikowania tego środka, długość cyklu, system przyjmowania, czy choćby łączenie ich z innymi środkami.

Turanabol z czym łączyć?

Turanabol śmiało można łączyć z innymi środkami, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty. Przed połączeniem kilku środków należy zasięgnąć porady specjalisty, aby dobrać odpowiednią proporcję dawek, dla uzyskania lepszych efektów. Turanabol  dobrze współgra z Testosteronem, Clenbuterolem, czy z Anavarem, z Clomidem, z Novaldexem, które wspomagają regeneracje organizmu.

Kto może stosować Turanabol

Turanabol stosowany jest zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Przy doborze odpowiedniej dawki, środek uznawany jest za dosyć bezpieczny, co nie oznacza, że nie wystąpią skutki uboczne podczas jego stosowania.