Boldenone Undecylenate steryd w zastrzyku

Co to jest Boldenone Undecylenate

Boldenone Undecylenate – to tak zwany anabolik nowej generacji, czyli zaawansowany chemicznie mocny steryd anaboliczny, który wykazuje znikome działanie estrogenowe i androgeniczne. Jego androgeniczny skład nie posiada formy 5-alpha, które znajdują się w innych cięższych sterydach. Boldenon jest skutecznym sterydem, ma niewielkie skutki uboczne i szybko widać efekty w naszej sylwetce. Jest to steryd, który przyczynia się do samodzielnego wytwarzania przez organizm dihydroboldenu, czyli efektywniejszej formy 5-alpha. Jeżeli jest stosowany zgodnie z zaleceniami dawkowania, nie powoduje ciężkich skutków ubocznych. Stosowany jest jako anabolik dopingujący, pomimo łagodnych skutków, skuteczny w swoim działaniu, to jednak steryd. Dlatego przed jego aplikowaniem należy podjąć świadomą decyzję czy go zażyć, gdyż może wpłynąć to na funkcjonowanie naszego organizmu.

Skład, forma podania Boldenone Undecylenate

Boldenon swoim składem porównywalny jest do testosteronu, natomiast jest skuteczniejszy. Jest w niewielkim stopniu aromatyzowany, co jednak nie wpływa na problemy zdrowotne. Tutaj także znajduje się hormon, który widnieje w metanabolu, natomiast z tą różnicą, że Metanabol to hormon 17AA, natomiast tutaj brakuje tej grupy, co zastępuje długi łańcuch estru undecylenian. Stosuje się go w formie zastrzyku, który powoduje zwiększenie objętości krwi w naszym organizmie, szybciej rosną naczynka i są bardziej produktywne. Wpływa na zwiększenie suchej masy mięśniowej i siły.

Właściwości, działanie Boldenone Undecylenate

Boldenon zwiększa masę mięśniową, wpływa korzystnie na produkcje czerwonych krwinek. Dotlenia mięśnie i zwiększa siłę. Powoduje wzmożony apetyt, co umożliwia dostarczenie niezbędnych składników, dla dobrej syntezy białek mięśniowych.

Boldeon wspomaga budowę suchej masy mięśniowej, co daje efekt wyodrębnionych poszczególnych mięśni.

Boldenone Undecylenate – dawkowanie

Dawkowanie środka powinno być uzależnione od indywidualnej koncepcji oczekiwanych wyników oraz stopnia zaawansowania, dotycząca przyjmowania przez nas tego typu anabolików.

Dla osób początkujących – dawka to 300-400 mg na tydzień.

Dla osób średniozaawansowanych 400-600 mg na tydzień.

Osoby zaawansowane mogą przyjmować większą dawkę w granicach od 800-1000mg na tydzień.

Jakie są skutki uboczne Boldenone Undecylenate

Boldenon to jeden z nielicznych anabolików, który jest względnie ‘‘bezpieczny’’ dla naszego organizmu i nie powoduje dużych skutków ubocznych. Jeżeli jest stosowany zgodnie z zaleceniami i normami określonych dawek. Stosowanie takich środków chemicznych przy dłuższym okresie przyjmowania, wpływa jednak na nasz organizm i może powodować:

 • łysienie plackowate
 • wypadanie włosów
 • obszerny trądzik
 • przetłuszczająca się cera
 • arytmia serca
 • wzrost hormonów męskich u kobiet
 • wzrost włosów na całym ciele

Efekty działania Boldenone Undecylenate

Boldenon poprawia gęstość mięśni, twardość oraz tworzy rzeźbę. Efektem stosowania tego anaboliku jest wyraźna sylwetka, co pomaga podczas przygotowań do zawodów sylwetkowych. Sprawdza się również w redukcji masy ciała oraz przy budowaniu masy mięśniowej. Steryd ten znacząco wpływa na łaknienie, co w połączeniu z dobrze dobraną dietą pomaga w budowie suchej masy mięśniowej.

Boldenone Undecylenate – zalety

Nowoczesny steryd anaboliczny, który cieszy się dużym uznaniem wśród kulturystów, przede wszystkim, że daje niewielkie skutki uboczne przy takich zaletach jak:

 • wyraźna rzeźba mięśni ciała
 • twardość mięśni
 • ogólna poprawa kondycji organizmu, wytrzymałości mięśni oraz większa siła
 • przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej

Jak długo utrzymuje się efekt działania Boldenone Undecylenate?

Jest to oczywiście indywidualna kwestia każdego człowieka, który stosuje tego typu sterydy. Zależy to przede wszystkim od celu aplikowania tego anabolika, długości cyklu, czy od systemu przyjmowania. Na każdego inaczej wpływa przyjmowanie sterydów, ze względu na skutki uboczne czy moc przyjmowanych środków.

Zasadniczo przyjmuje się, że po długim cyklu aplikowania sterydów, minimum 16 tygodni, po ostatnim zastrzyku przestają działać po około 2-3 tygodniach.

Boldenon z czym łączyć?

Można łączyć ten anabolik z innymi środkami anabolicznymi podczas wyrabiania rzeźby mięśni. Najczęściej boldenon łączy się z Winstrolem lub Primobolanem. W połączeniu z testosteronem budujemy masę mięśniową, poprzez zwiększony apetyt, zwiększamy masę ciała i osiągamy duże przyrosty, widoczne już po ok. 6 tygodniu stosowania.

Kto może stosować Boldenon?

Boldenon mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najczęściej stosują go osoby, które uprawiają zarówno sporty siłowe, kulturystykę jak i lekkoatletykę, chcąc uzyskać piękną sylwetkę i mięsnie.