Drostanolone Enanthate steryd w zastrzyku

Co to jest Drostanolone Enanthate steryd w zastrzyku

Drostanolone Enanthate – inaczej nazywany też jako Masteron Enan. To anaboliczne i androgenne sterydy, przeznaczone do iniekcji. Ich cechą charakterystyczną jest wydłużony czas działania przy ograniczonych skutkach ubocznych, przez znikomą aromatyzację. Specyfiki Enanthate mogą być aplikowane raz na tydzień. Swoją popularność zdobył szczególnie w środowisku kulturystów, oczywiście nie tylko, dzięki braku aromatyzacji. Efekty widoczne po stosowaniu tego specyfiku, to przede wszystkim dobrej jakości mięśnie. Drostanolone Enanthate, to pochodna DHT, tak zwanego hormonu dihydrotestosteronu. Specyfik ten uważany jest za steryd anaboliczny o mocnym działaniu antyestrogenowym, co może powodować obniżenie poziomu estrogenów w organizmie.

Skład, forma podania Drostanolone Enanthate

Drostanolone  jest sterydem anabolicznym, pochodną dihydrotestosteronu. To rodzaj testosteronu, która daje efekt dopingu, czyli rozbudowuje mięśni. Drostanolone stosuje się w formie iniekcji, czyli wymaga zastrzyków domięśniowych.

Drostanolone Enanthate – Właściwości, działanie

Stosowanie Drostanolone Enanthate pozwala zbudować masę mięśniową i kontrolować jej twardość. Najczęściej stosowana przez doświadczonych zawodników, ponieważ pomaga w budowie silnej masy mięśniowej, pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu oraz kreuje atrakcyjny wygląd sylwetki. Pomaga w użylnieniu mięśni, organizm szybciej się regeneruje, powoduje wzrost siły.

Dawkowanie Drostanolone Enanthate

Drostanolone Enanthate wymaga średniej dawki od 300-400 mg na tydzień. Z czasem dawki mogą być zwiększane, natomiast należy pamiętać, by nie przekraczać 600 mg na tydzień oraz nie mniej niż 200 mg na tydzień, gdyż nie uzyskamy pożądanych efektów przy zbyt niskiej dawce. Długość cyklu wynosi od 6-8 tygodni

Drostanolone Enanthate – Jakie są skutki uboczne?

Skutki uboczne przy stosowaniu sterydu Drostanolone Enanthate są dosyć duże, jednak przez większość osób ten anabolik jest dość dobrze tolerowany. Nie są widoczne skutki uboczne związane z estrogenem, natomiast z androgenicznym działaniem preparatu. Obejmują one między innymi:

  • u mężczyzn łysienie skóry głowy,
  • trądzik,
  • nadmierne owłosienie ciała,
  • u kobiet może wystąpić wyrylizacja, która może prowadzić do:
  • powiększenia łechtaczki,
  • owłosienie ciała i twarzy,
  • czy obniżenie głosu.

Efekty działania Drostanolone Enanthate

Drostanolone Enanthate jest szczególnie doceniany przez posiadaczy tak zwanej szczupłej sylwetki, ponieważ efekty są szybciej widoczne u tych osób. Steryd ten doskonale działa na utratę tłuszczu i pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Drostanolone Enanthat daje większą siłę, lepszą wytrzymałość mięśni, a także ich regeneracja, to plusy, które są istotne dla osób trenujących.

Zalety Drostanolone Enanthate

Drostanolone Enanthate jest bardzo ceniony przede wszystkim w środowisku kulturystów, oczywiście stosowany jest przez doświadczonych zawodników w innych dziedzinach sportowych. Niewątpliwą zaletą przy aplikowaniu Drostanolone Enanthate jest uzyskanie atrakcyjnego wyglądu pożądanej sylwetki oraz w budowie masy mięśniowej. Specyfik ten pomaga również pozbyć się nadmiaru wody czy użylnić mięsnie całego ciała.

Drostanolone Enanthate – Jak długo utrzymuje się efekt działania?

Efekty działania anaboliku Drostanolone Enanthate, to oczywiście indywidualna kwestia każdego sportowca. Uzależniona jest od długości cyklu przyjmowania tego specyfiku, od celu zażywania tego anaboliku, a także od treningu. Na każdego inaczej wpływa przyjmowanie sterydów, ze względu na skutki uboczne. Działanie Drostanolone Enanthate po 10 dniach od iniekcji, można odczuć pierwsze efekty.

Drostanolone Enanthate z czym łączyć?

Chociaż większość sterydów anabolicznych można łączyć by uzyskać lepsze efekty, to Drostanolone Enanthate nie sprawdza się zbyt dobrze w cyklu łączenia z większością sterydami, co oczywiście nie oznacza braku łączenia z innymi specyfikami. W cyklu łączonym ze sterydem Equipoise widać wyraźne efekty przyrostów, natomiast w cyklach masowych najczęściej stosuje się w połączeniu z Dianabolem lub z inną odmianą testosteronu. Powoduje, to przyrost mięśni bez wody w organizmie.

Kto może stosować Drostanolone Enanthate?

Preparat zalecany jest w większości dla mężczyzn, natomiast niewskazane jest zażywanie tego sterydu przez kobiety.