Drostanolone Propionate

Co to jest Drostanolone Propionate

Drostanolone Propionate, to steryd, który cechuje przewaga substancji androgennych nad anabolicznymi. Występująca w Drostanolone Propionate aktywna materia jest pochodną dihydrotestosteronu. Tak zwany DHT, hormon o nieznacznie zmienionej strukturze. Produkt ten zalicza się do okrojonego grona anabolicznych sterydów SA, które działają antyestrogenowo, co w czasie cyklu nie wymaga stosowania preparatów antyestrogennych. Steryd ten wykazuje mocne właściwości androgenne, skutecznie tworząc tak zwany twardy mięsień oraz doskonale dynamizuję redukcję tłuszczu. Na rynku występuje wiele sterydów, dzięki którym przyrost masy beztłuszczowej będzie efektywniejszy, jednakże z użyciem Drostanolone Propionate widać wyraźne przyrosty na sile oraz wzmożona wytrzymałość.

Skład, forma podania Drostanolone Propionate

Drostanolone Propionate jest sterydem anabolicznym, pochodną dihydrotestosteronu. To rodzaj testosteronu, który daje efekt dopingu, czyli rozbudowuje mięśni.                           Drostanolone Propionate stosuje się w formie iniekcji, czyli wymaga zastrzyków domięśniowych. Suplementacja tego sterydu pozwala na uzyskanie szybszych efektów, pozbycie się wody z organizmu oraz pozwala na rozbudowę mięśni.

Właściwości/zalety/działanie/

Drostanolone Propionate jest środkiem anabolicznym, w mniejszych dawkach powoduje słabsze działanie, co za tym idzie słabszy przyrost masy mięśniowej. Wśród kulturystów jest zażywany w końcowym etapie przygotowań przed zawodami, aby mocniej uwidocznić wszystkie mięśnie. Powoduje szybszą regenerację oraz daje wzrost siły. Najlepsze efekty widoczne są podczas trwania cyklu cięcia, najbardziej jednak u osób wyróżniających się szczupłą sylwetką.

Dawkowanie Drostanolone Propionate

Dawkowanie Drostanolone Propionate uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji, poziomu zaawansowania oraz planu treningowego.

Drostanolone Propionate charakteryzuje się szybkim czasem półtrwania, dlatego iniekcje są częściej wymagane, należy przyjąć dawkę od 50 do 100 mg co dwa dni.

Jakie są skutki uboczne Drostanolone Propionate?                                                                                                          

Jak większość anabolików i ten obarczony jest wpływem skutków ubocznych na nasz organizm. Do najbardziej charakterystycznych należą:

  • czasowa lub trwała bezpłodność,
  • wypadanie włosów, łysienie,
  • wirylizacja u kobiet: powiększenie łechtaczki, nadmierne owłosienie, trądzik,
  • zwiększone ryzyko układu krążenia oraz chorób serca,

Efekty działania Drostanolone Propionate

Drostanolone Propionate jest szczególnie ceniony przez osoby posiadające szczupłą sylwetkę, pożądane efekty są szybciej widoczne u tych osób. Steryd ten doskonale działa na utratę tłuszczu i pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Drostanolone Propionate daje większą siłę, lepszą wytrzymałość mięśni, a także ich regeneracja, to plusy, które są istotne dla osób trenujących.

Zalety Drostanolone Propionate

Niewątpliwie Drostanolone Propionate dobrze sprawdza się po dłuższym cyklu SSA, aby uzyskać efekt ubicia mięśni. Dlatego chętnie stosowany jest w końcowej fazie przed zawodami np. przez kulturystów. Specyfik skutecznie pomaga wyzbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej i uwydatnić szczupłą sylwetkę. Powoduję znaczny przyrost siły i regenerację wszystkich mięśni.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Drostanolone Propionate?

Efekty działania anaboliku Drostanolone Propionate, to raczej indywidulana kwestia każdej osoby. Uzależniona jest od długości cyklu przyjmowania tego specyfiku, od celu zażywania tego anaboliku, a także od treningu. Na każdego inaczej wpływa przyjmowanie sterydów, ze względu na skutki uboczne. Działanie Drostanolone Propionate po 10 dniach od iniekcji, można odczuć pierwsze efekty.

Drostanolone Propionate, z czym łączyć?

Produkt Drostanolone Propionate najlepiej występuje w połączeniu z:

  • testosteronem (250-400mg tygodniowo) i trenbolonem (250-250mg tygodniowo), Drostanolone Propionate należy stosować w ilościach 200-300mg na tydzień,
  • testosteronem (250-400mg tygodniowo), Drostanolone Propionate należy stosować w ilościach 100-150mg co drugi dzień,
  • testosteronem (250-400mg tygodniowo) i oxandralonem (30mg dziennie), Drostanolone Propionate należy stosować w ilościach 300-400mg tygodniowo.

Kto może stosować Drostanolone Propionate?

Steryd Drostanolone Propionate głównie przeznaczony jest do zażywania przez mężczyzn, natomiast nie jest polecany dla kobiet, ze względu na możliwość zwiększenia się cech męskich.