Primobolan

Co to jest Primobolan

Primobolan inaczej nazywany też Methenolon, to steryd anaboliczno-androgenny, dzięki któremu możemy powoli zbudować masę oraz zwiększyć siłę naszych mięśni. Swoją budową chemiczną przypomina DHT, natomiast ma znacznie słabsze działanie. Produkt ten jest skuteczny, natomiast słaby w efektach. Oznacza, to, że jest łagodny i dosyć bezpieczny i trudno go przedawkować. Gwarancją bezpieczeństwa jest cierpliwość, co oznacza, że nie jest to odpowiedni steryd dla osób chcących szybko zbudować muskulaturę czy siłę. Plusem jest to, że nie posiada zbyt wielu skutków ubocznych. W porównaniu z innymi środkami anabolicznymi Primobolan jest produktem o powolnej poprawie definicji masy mięśniowej, ale po skończonym cyklu efekty są długo widoczne, jest to praca z ciałem przez cały czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Skład, forma podania Primobolanu

Preparat Primobolan posiada w swoim składzie aktywną substancję zwaną metenolonem, która przyczynia się do poprawy definicji mięśni oraz potrafi efektownie ukształtować naszą sylwetkę. Metenolon jest sterydem o długotrwałym działaniu, niemający właściwości androgennych. Produkt Primobolan zalicza się do grupy sterydów redukcyjnych.                  Steryd ten stosowany jest w wersji iniekcyjnej, która zapewnia powolne oraz równomierne działanie środka.

Właściwości/zalety/działanie Primobolanu

Primobolan w swoim składzie ma metenolon, jest to substancja aktywna, która przyczynia się do poprawy definicji mięśni oraz efektywnie kształtuje naszą sylwetkę. Steryd ten nie konwertuje do estrogenów, nie wykazując typowych dla nich skutków ubocznych. Masa mięśniowa, którą jesteśmy w stanie nabyć podczas przyjmowania Primobolanu, jest wysokiej jakości, bez retencji wody. Specyfik ten pozwala znacząco zwiększyć naszą kondycję oraz wytrzymałość, zapewniając tym samym dużo efektywniejszy trening, co skutkuje poprawą naszej sylwetki i wyrabianiem masy mięśniowej.

Dawkowanie Primobolanu

Dawkowanie Primobolanu powinno być uzależnione od indywidualnej koncepcji oraz oczekiwanych wyników każdej osoby.

Dla mężczyzn zalecana dawka od 200 do 400 mg na tydzień, w cyklu 8 tygodni.

Dla kobiet zaleca się stosowanie mniejszych dawek od 50 do 100 mg na tydzień, w cyklu od 4 do 6 tygodni.

Jakie są skutki uboczne Primobolanu

Stosowanie sterydów niesie za sobą skutki uboczne, natomiast Primobolan ma ich stosunkowo niewiele, są to m.in.:

  • niewielkie ryzyko dla układu sercowo-naczyniowego
  • niewielka toksyczność dla wątroby
  • ryzyko kontuzji przez wysuszenie się stawów
  • możliwość zwiększenia się hematokrytu
  • możliwość zahamowania produkcji testosteronu w jądrach
  • możliwość zmiany profilu lipidowego krwi
  • czasami łysienie
  • problemy ze skórą
  • owłosienie na ciele

Efekty działania Primobolanu

Primobolan jest środkiem, który stosowany jest na redukcję, rekompozycję, jak również na budowę masy i siły naszych mięśni. Produkt ten ma także skuteczny wpływ na syntezę białek. Pomaga w budowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Wspiera budowę wymarzonej masy mięśniowej, nie powodując dużych zmian w naszej wadze, bez retencji wody, co pozwala zachować pierwotny stan masy tłuszczowej.

Zalety Primobolanu

Zdecydowaną zaletą w zażywaniu Primobolanu jest fakt, iż nie zatrzymuje wody w organizmie, ma niewielkie skutki uboczne, jest dosyć bezpiecznym środkiem, ale wymaga cierpliwości. Produkt ten bezpośrednio wspiera utratę tłuszczu, tak zwanej wycinki. Preparat idealny dla osób chcących osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ma też duży wpływ na nasz układ odpornościowy, korzystnie wpływa na nasz organizm. Przy odpowiednim dawkowaniu środek ten gwarantuje wysoką skuteczność w swoim działaniu, przy niskim ryzyku wystąpienia skutków ubocznych.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Primobolanu                                          

Jest to indywidulana kwestia każdej osoby, która stosuje tego typu sterydy. Zależy to przede wszystkim od celu aplikowania tego anaboliku, długości cyklu, czy od systemu przyjmowania. Na każdego inaczej wpływa przyjmowanie sterydów, ze względu na skutki uboczne czy moc przyjmowanych środków. Maksymalny cykl zażywania środka Primobolan trwa od 8 do 10tygodni, w niektórych przypadkach dłużej.

Primobolan z czym łączyć?

Primobolan można skutecznie łączyć z innymi anabolikami, zależne jest to od efektów, jakie chcemy osiągnąć. Preparat ten idealnie współgra między innymi z Testosteronem, Deca Durabolin, Anadrol, Anavar, T3, Clenbuterol, Dianabol, Masteron, Winstrol, Trenbolon czy HGH. Odpowiednie połączenie oraz dawkowanie zawsze powinno być skonsultowane z odpowiednią osobą, która pomoże rozpisać nam taki plan działania.

Kto może stosować Primobolan

Primobolan jest jednym z nielicznych, najdelikatniejszych sterydów na rynku. Stosowanie tego preparatu zalecane jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z kulturystyką, amatorzy również śmiało mogą zacząć od stosowania tego preparatu.