Trenbolon steryd w zastrzyku

<h2)Co to jest Trenbolon?

Trenbolon, to bardzo popularny steryd anaboliczny, który jest stosowany w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz poprawy tak zwanej definicji mięśnia. Jest to steryd jakościowy, który zawiera w sobie ogromną dawkę estrogenów. Ważne jest, aby podczas aplikowania tego środka przyjmować dla równowagi hormon testosteronu, ponieważ mogą wystąpić silne skutki uboczne. Trenbolon powoduje wzrost masy mięśniowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej w jednym czasie. Ma ogromny wpływ na zwiększenie retencji azotu w tkance mięśniowej.

Skład, forma podania Trenbolonu

Trenbolon – steryd o mocnym działaniu anabolicznym. Jego chemiczna budowa przypomina jeden z popularnych związków, które należą do grupy anaboliczno androgennych sterydów – nandrolon. Wspomaga proces syntezy protein w tkance mięśniowej, wspierając ich rozbudowę pozmetabolizowaniu. Stosowany jest domięśniowo w zastrzykach (iniekcja). Jego chemiczna budowa przypomina

Trenbolon – właściwości, zalety, działanie

Trenbolon poprawia masę jakościową, zwiększa przyrost mięśni, natomiast nie jest typowym sterydem do budowania masy ilościowej. Stosowanie tego środka wpływa na poprawę definicji mięśnia, wpływa na jego spięcie i zwiększa jego rozmiar. Również przyspiesza produkcję czerwonych krwinek i regenerację. Suplementowanie tego środka daje niestety tymczasowe efekty. Budowa chemiczna Trenbolonu, powoduje, że jest on odporny na działanie enzymu aromatazy, co oznacza, że wstrzyknięty związek, nie ulegnie konwersji do estrogenu.

Dawkowanie Trenbolonu

Zgodnie ze zleceniami zawartymi  na opakowaniach, Trenbolon należy przyjmować w dawkach od 25mg do 50 mg codziennie, dla osób początkujących, do drugi dzień.

Dla osób bardziej doświadczonych te dawki mogą być większe nawet do 100 mg dziennie.

Jakie są skutki uboczne Trenbolonu?

Trenbolon może spowodować trwałe i mocne skutki uboczne:

 • blokuje układ hormonalny,
 • możliwy zawał serca, nadciśnienie,
 • wzrost agresji,
 • krwotoki z nosa,
 • bóle głowy,
 • silny kaszel,
 • przetłuszczająca się skóra,
 • przerost prostaty,
 • trądzik,
 • zatrzymanie wody w organizmie,
 • zmiany w kobiecych piersiach, tzw. Ginekomastia,
 • zaburzenia hormonalne, zmiana nastrojów.

Tren steryd – efekty działania

Zażywanie środka na bazie Trenbolonu pomaga osiągnąć pożądane efekty treningowe. Trenbolon jest bardzo popularny między innymi w środowisku kulturystów, pozwala bowiem uzyskać suchą masę mięśniową, jest ona zwarta i sucha. Niestety należy powiedzieć o skutkach ubocznych, które mogą bardzo poważnie uszkodzić nasz organizm. Dlatego zaleca się stosowanie Trenbolonu tylko dla zaawansowanych osób, w asyście z testosteronem. Z widocznych sukcesów po stosowaniu Trenbolonu, możemy się cieszyć, wyłącznie podczas przestrzegania odpowiedniego dawkowania, zastosowania odpowiedniej diety oraz systematycznych treningów. Anaboliki Trenbolon wykorzystywane są jako środki wspomagające jeszcze lepsze efekty na treningach.

Zalety Trenbolonu

Trenbolon zwiększa masę jakościową, oraz poprawia definicję mięśnia, czyli jego rozmiar i separację. Środek ten wpływa na przyspieszenie produkcji i regenerację czerwonych krwinek w organizmie. Rewelacyjnie nada się w budowaniu suchej masy, która tworzy się bez zbędnej retencji wody oraz odkładającego się tłuszczu. Środek ten stymuluje apetyt, co powoduje zmniejszenie katabolizmu, czyli zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej. Niewątpliwą zaletą Trenbolonu jest brak aromatyzacji, czyli przejścia testosteronu w estrogen, co wpływa na zmniejszenie wystąpienia skutków ubocznych podczas przyjmowania tego środka.

Jak długo utrzymuje się efekt działania Trenbolonu?

Efekty działania po stosowaniu Trenbolonu, to indywidualna kwestia każdego z osobna. Wpływ ma na to kilka istotnych czynników, takich jak: Cel aplikowania tego sterydu, długość cyklu, system przyjmowania, czy choćby łączenie ich z innymi środkami.

Trenbolon z czym łączyć?

Równocześnie z Trenbolonem zaleca się aplikowanie dodatkowego testosteronu, może to być entantatu testosteronu bądź propionatu, ponieważ wyrównuje równowagę hormonalną. Trenbolon można wykorzystać w jakościowych cyklach, gdyż w jego przypadku nie dochodzi do aromatyzacji. Bardzo dobrze współgra ze specyfikami o nazwie Primobolan, Oral, Masteron, Turinabol, Winstrol czy Oxandrolon. Ważne jest, aby po zakończeniu cyklu z Trenbolonem, rozpoczać przyjmowanie PCT, gdyż Trenbolon blokuje układ HPTA. Trenbolon często łączy się z z Efedryną, Peptydami, Salbutamolem, czy hormonem wzrostu. Na budowę masy, można połączyć z Boldenonem, ważne, aby dołączyć tutaj także testosteron.

Kto może stosować Trenbolon?

Steryd Trenbolon zalecany jest do stosowania tylko dla mężczyzn, kobietom natomiast nie jest polecany ze względów nazbyt duże ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Co najważniejsze stosować je powinny osoby tylko doświadczone, ponieważ są bardzo silne, można powiedzieć, że pięć razy bardziej niż testosteron.